СТУДЕНТСЬКА РАДА
Донбаського державного технiчного університету


Наше опитування
Як Вам навчання в університеті?
Всього відповідей: 784
Ми в соц. мережі
Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 10 11 12 13 14 »

26-28 лютого 2016 року у Кіровограді пройшов перший Всеукраїнський студентський антикорупційний форум, організований ініціативною групою студентів за підтримки Кіровоградської міської ради. Партнерами форуму виступили Кіровоградський державний педагогічний університет ім. В.Винниченка, Кіровоградський національний технічний університет та науково-виробниче підприємство "Радій".

Спікерами форуму були: координатор "Руху за очищення" Олександр Боровик, виконавчий директор StudMP Олексій Братущак, радник з питань культури Посольства США Конрад Тьорнер. У якості експертів у форумі взяли участь представники державних установ по боротьбі з корупцією: Національного антикорупційного бюро України (НАБУ), антикорупційної прокуратури, комітету Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції, а також представники неурядових організацій, що займаються діяльністю, спрямованою на боротьбу з корупцією та студентські правозахисники. Відкривав форум міський голова Кіровограда Андрій Райкович.

... Читати далі »
Переглядів: 37 | Додав: Admin | Дата: 28.02.2016

 

 

 

 

Переглядів: 54 | Додав: Admin | Дата: 21.02.2016

Студенты - переселенцы написали петицию Президенту.

В ней они требуют соблюдения №425-VII, которым вводится поддержка студентов, которые вынуждены были покинуть родное учебное заведение из-за войны (возмещения стоимости обучения за бюджетные средства, бесплатное проживание в общежитиях, учебники). Однако механизма реализации этого закона до сих пор нет.

В петиции студенты требуют:
- Срочного утверждения государственной целевой программы поддержки, порядка и условий предоставления государственной целевой поддержки указанных Законом групп студентов, предусмотрев возможность предоставления соответствующей поддержки от начала 2015/2016 учебного года;
- Срочно подать на рассмотрение Верховной Рады Украины проект Закона Украины о внесении изменений в Закон Украины "О Государственном бюджете Украины на 2016 год";
- А также способствовать привлечению к ответственности лиц, виновных в нарушении действующего законодательства Украины (непринятие программы и механизмов реализации Закона).

Поддержать петицию можно на ресурсе онлайн петиций Президенту: https://petition.president.gov.ua/petition/20311
#студенты ... Читати далі »

Переглядів: 102 | Додав: Admin | Дата: 28.01.2016

3й Антикорупційний форум, який відбудеться у м.Харків 18 січня у Радмірі
початок о 16:00
Поспішайте зареєструватись, кількість місць обмежена.
https://docs.google.com/forms/d/1vSW4Oc6DyY_tfQKGZDf7XUSCujsLZ642NTkUWoZrHkg/viewform?embedded=true

Переглядів: 51 | Додав: Admin | Дата: 11.01.2016 | Коментарі (0)

Торгівля людьми зачіпає майже всі країни світу: в якості вихідного пункту, пункту транзиту або пункту кінцевого призначення. При цьому жертви із щонайменше 127 країн повідомляють про те, що їх експлуатували в 137 державах.

Студентська Рада Бердянського державного педагогічного університету разом з Першим Антикафе Бердянська «Час Є» за підтримки Генерального консульства Федеративної Республіки Німеччина у м. Донецьк, розташованого у м. Дніпропетровськ, оголошує всеукраїнський фотофлешмоб «#ЯПротивРабства».

Для участі у фотофлешмобі необхідно сфотографуватися з табличкою формату А4, на якій буде мотивуючий напис (перелік написів додається). Опублікувати її у соціальній мережі vk.com з хештегом #ЯПротивРабства. Потім усі фото будуть репоститись до загальної групи https://vk.com/brd_rabstvu_net. Після проведення фотофлешмобу будуть відібрані 50 найоригінальніших світлин з актуальними написами для проведення фотовиставки у місті Бердянськ у лютому 2016.

У світовому масштабі кожна п'ята жертва торгівлі людьми - це діти, хоча цей показник може бут ... Читати далі »

Переглядів: 56 | Додав: Admin | Дата: 10.01.2016 | Коментарі (0)

Набір у «Школу проектного менеджменту», Суми

26-30 січня 2016 року у м.Суми відбудеться «Школа проектного менеджменту» для активної молоді, представників ініціативних груп та громадських організацій Сумської, Харківської, Полтавської, Луганської, Донецької, Дніпропетровської та Запорізької областей. Захід проводиться в рамках проекту Сумського обласного комітету молодіжних організацій (СОКМО) «Школа громадської активності», за фінансової підтримки NED.

Суть заходу: під час проведення школи учасники візьмуть участь у навчально-тренінговому курсі по проектному менеджменту (робота над ідеєю, написання, адміністрування проектів…), опрацюють ідею та створять проектну заявку на фінансування даної ідеї. На заході відбудеться захист заявок, кращі з яких отримають фінансування від організатора. Ті учасники, проекти яких не будуть профінансовані, отримають кваліфіковану інформаційну підтримку для роботи в подальшому над даною ідеєю.

Учасники: активісти, студенти, представники ініціативних груп та громадських організацій із вищезазначених областей, віком від 18 до 35 років.

Умови участі: організатори забезпечують учасникам проживання, харчування, компенсують вартість проїзду при наявності оригіналів квитків в обидві сторони та за виконання умов участі в заході. Учасники мають дотримуватись програми заходу, брати активну участь в ній. На захід учасники ... Читати далі »
Переглядів: 48 | Додав: Admin | Дата: 05.01.2016 | Коментарі (0)

В сегодняшний день так хочется сказать
всякому студенту: поздравляю,
закончена сессия, позади экзамены,
а перед глазами маячит веселое время.
Что значат каникулы для студента?

Это не просто отдых
от однообразных дней учебы, это веселье,
возможность пообщаться с друзьями,
свободные дни, которые можно провести так,
как желаешь. Нам хочется от души пожелать каждому
студенту солнечных дней, много веселья,
больше неожиданных встреч
и самых бурных вечеров! От всей души каждому студенту желаем самых лучших новогодних каникул за всю вашу учебу!
С Новым годом дорогие студенты!!!


С уважением, Студсовет ДонГТУ

Переглядів: 50 | Додав: Admin | Дата: 31.12.2015 | Коментарі (0)


Оставьте тетради, оставьте заботы,
На следующий год еще хватит работы!
Мы в новом году вам хотим пожелать
Терпенья и сил, чтобы не уставать
От сложных опросов, решений, задач,
От студентов, их удач, неудач,
От совещаний, оценок, журналов,
От всех теорем, аксиом, интегралов.
Здоровья и радости с легкой руки!
Уважаемые преподаватели, поздравляем Вас с Новым годом!


С уважением, Студсовет ДонГТУ

Переглядів: 66 | Додав: Admin | Дата: 31.12.2015 | Коментарі (0)

21 грудня 2015 року, у стінах Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана пройшла зустріч Першого заступника Міністра освіти і науки України Совсун Інни Романівни із лідерами студентського самоврядування вищих навчальних закладів України, де, також, був присутній голова Студентської ради ДонДТУ
Романченко Едуард Вікторович.
Інна Романівна почала свій виступ із відомої фрази років французької революції: "Права не дають, права беруть!".
Близько 300 активістів зі всієї країни були присутні на зустрічі,
під час зустрічі обговорювали гострі проблемні питання щодо розміру стипендії, затримання видачі студентських квитків, питання наявності вибіркових дисциплін в університетах, невидимої роботи національного агенства з якості вищої освіти та локальні питання щодо порушення роботи студентського самоврядування зі сторони адміністрації на прикладі конкретних ВНЗ.
Палка дискусія за принципом "питання-відповідь" затягнулась, замість запланованих півтори години, на потужних чотири непреривної роботи.
Представники Студентського самоврядування України висловлюють велику подяку за проведення подібного, вже традиційного, заходу і сподівається на вирішення більшості питань, які були підняті на зустрічі.... Читати далі »

Переглядів: 72 | Додав: Admin | Дата: 22.12.2015 | Коментарі (0)

Переглядів: 59 | Додав: Admin | Дата: 22.12.2015 | Коментарі (0)
     
uCoz