СТУДЕНТСЬКА РАДА
Донбаського державного технiчного університету


Наше опитування
Як Вам навчання в університеті?
Всього відповідей: 784
Ми в соц. мережі
Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 ... 13 14 »

Щиро вітаємо вас з Днем Державного Прапора України!
Україна відзначає його в переддень Дня Незалежності, і ці свята нерозривно пов'язані. Під нашим прапором ми мусимо жити і працювати так, щоб нащадки пишалися перемогами та успіхами своїх батьків та дідів, щоб світ знав могутню, процвітаючу державу - Україну. З любов`ю до України, з повагою до минулого нашого народу, ми шануємо символ вільної, демократичної України, сильної й незалежної держави - синьо-жовтий стяг. 
Український національно-державний прапор прийшов до серця нашого народу тернистими шляхами буття. Під час історичних звершень він ставав символом боротьби за національні та соціальні права. У ньому втілені віковічні прагнення до миру, праця, краса та багатство рідної землі.
Зі святом Вас!  Нехай символ України - Державний прапор - осяює наш шлях та надихає до нових успіхів у добрих справах задля розвитку  України!

З повагою
Студентська рада ДонДТУ

Переглядів: 44 | Додав: Admin | Дата: 23.08.2017 | Коментарі (0)

Друзі, море і навчання створенню своїх соціальних проектів – 3 складові вашого ідеального літа!

Журнал про проектну діяльність PROactive за підтримки Посольства Фінляндії в Україні запрошує на триденний літній табір Summer Camp всіх, хто хоче:
– розібратися, як ставити цілі і вирішувати завдання;
– визначати цільову аудиторію;
– працювати з командою, ЗМІ та партнерами;
– відпочити на базі відпочинку на узбережжі Чорного моря;
– завести нові знайомства з однодумцями з усієї України;
– весело і активно провести час.

Ми не створимо за вас проект, але ми дамо ті навички, які допоможуть вам впоратись з цим самостійно!

Коли? 2-5 серпня
Де? Сергіївка, Одеська область, база відпочинку “кемпинг Южный”
Організатори оплачують проживання та харчування для учасників табору, а також організовують трансфер з Одеси до місця проведення і назад. Проїзд до Одеси учасники оплачують самостійно. 

Організаційний внесок: 250 грн
Реєстрація тут.

Набір учасників відбувається на конкурсній основі. Після реєстрації з вами зв’яжуться протягом трьох днів і повідомлять результати :)

З усіх питань звертайтеся до  ... Читати далі »

Переглядів: 44 | Додав: Admin | Дата: 11.07.2017 | Коментарі (0)

Стипендіальна програма «Завтра.UA» Victor Pinchuk Foundation та громадська організація Global Office запрошують студентів до участі в першому літньому таборі «YOU Camp – Youth, Opportunities, Unity». Табір проходитиме з 1 до 5 серпня 2017 року.

Учасники табору зберуться разом для розробки проектів з метою покращення та об’єднання країни. YOU Camp - гарна можливість для індивідуального та професійного розвитку.

100 студентів – 50 з тимчасово переміщених ВНЗ із окупованих територій Сходу України та 50 з університетів інших регіонів – зберуться разом для розробки проектів з метою покращення та об’єднання країни. Також YOU Camp надасть ... Читати далі »

Переглядів: 51 | Додав: Admin | Дата: 11.07.2017 | Коментарі (0)

Міжрегіональний молодіжний форум «Молодь, мир та безпека»

Міжрегіональний молодіжний форум «Молодь, мир та безпека» пройде  25-27 серпня 2017 року в позаміському дитячому закладі оздоровлення та відпочинку «Зоряний», розташованому в селі Потоки Кременчуцького району. Захід планує зібрати найбільш прогресивну молодь з усіх куточків України. У цьому році в роботі форуму візьмуть участь 230 чоловік. Дедлайн - 11 серпня 2017 р.

9 грудня 2015 року Рада Безпеки Організації Об’єднаних Націй прийняла основоположну та історичну Резолюцію № 2250стосовно Молоді, Миру та Безпеки. Вперше в історії Резолюція виокремлює важливий, конструктивний і позитивний внесок молоді у підтримку та сприяння миру та безпеці. Більше того, документ утверджує визначальну роль молоді у запобіганні та вирішенні конфліктів і наголошує на важливості залучення молоді в якості партнерів та лідерів у розбудові миру. Одним із ключових аспектів Резолюції стало визнання молоді як окремої соціальної групи, яка не лише має свої права та особливості, але і є найчисельнішою з усіх молодих поколінь, які коли-небудь існували в історії людства. Резолюція 2250 є новою віхою у міжнародній правовій системі, яка зосереджена не лише на зг ... Читати далі »

Переглядів: 51 | Додав: Admin | Дата: 11.07.2017 | Коментарі (0)

Відповідно до наказу №24 від 13.06.2017 р. «Про організацію та проведення конференції трудового колективу», статті 40 Закону України «Про вищу освіту» та п.4 Положення про студентське самоврядування у Донбаському державному технічному університету, буде скликано Конференцію студентів університету 20.06.2017 р. о 09:30.
Порядок денний буде опубліковано пізніше 

Для того, щоб набути статусу делегата, потрібен витяг з протоколу засідання академічної групи (по 2 делегати від кожної академічної групи)
зразок витягу протоколу додається.

Витяги з протоколів засідання академічної групи надати до 19.06.2017 р. Т.в.о. Го ... Читати далі »

Переглядів: 30 | Додав: Admin | Дата: 15.06.2017 | Коментарі (0)

ШАНОВНІ ЧЛЕНИ ВЧЕНОЇ РАДИ !

25 ТРАВНЯ О 13-00 В АУД. 2208 ВІДБУДЕТЬСЯ ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ ДОНДТУ


ПОРЯДОК ДЕННИЙ


1.    Кадрове забезпечення освітньої діяльності  ДонДТУ.

                                                                (Доповідач: проф. Антощенко М.І. )

2.    Стан та перспективи розвитку інформаційного забезпечення ДонДТУ.

                                                                 (Доповідач: Лопухов О.С.)

3.    Звіт про результати освітньої та наукової діяльності факультету економіки та фінансів та нагальні завдання його розвитку.

              ... Читати далі »

Переглядів: 40 | Додав: Admin | Дата: 21.05.2017 | Коментарі (0)

                      Проект: "Громадянська просвіта молоді на Сході України"
Анкета за посиланням: https://goo.gl/SNNfwS

Переглядів: 38 | Додав: Admin | Дата: 17.05.2017 | Коментарі (0)

Всеукраїнський студентський форум «Студентські активісти проти корупції у вищих навчальних закладах» 30 травня - 1 червня   м. Мелітополь

До участі запрошуються лідери органів студентського самоврядування ВНЗ
Завдяки проекту Ви маєте змогу отримати:
- інструменти протидії корупції в ВНЗ;
- необхідний досвід та навички з розробки та написання стратегії за допомогою таких методик як World Cafе та SWOT-аналіз;
- рекомендації щодо підвищення ефективної діяльності ОСС;
- налогоджену комунікацію з представниками ОСС з інших ВНЗ для подальшої співпраці на локальному та всеукраїнському рівнях;
- ознайомлення з культурною спадщиною Мелітопольщини - південно-східного регіону Запорізької області.

Організатори забезпечують проживання, харчування та роздаткові матеріали. Витрати на проїзд забезпечуються відряджаючої стороною, для цього організатори можуть направити офіційний лист-запрошення. Проект реалізується на базі Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького, за підтримки Управління молоді і спорту Мелітопольської міської ради.

Реєстрація на захід триватиме до 22го травня. Вiдбiр учасникiв буде здiйснений на конкурсних засадах. Підтвердження участі учасники отримуватимуть протягом часу реєстрації, але не пізніше 24го травня. Контактна особа - координ ... Читати далі »

Переглядів: 68 | Додав: Admin | Дата: 16.05.2017 | Коментарі (0)
     
uCoz