СТУДЕНТСЬКА РАДА
Донбаського державного технiчного університету


Наше опитування
Як Вам навчання в університеті?
Всього відповідей: 782
Ми в соц. мережі
Головна » 2016 » Січень » 10 » Акція #Я_проти_рабства
20:42
Акція #Я_проти_рабства

Торгівля людьми зачіпає майже всі країни світу: в якості вихідного пункту, пункту транзиту або пункту кінцевого призначення. При цьому жертви із щонайменше 127 країн повідомляють про те, що їх експлуатували в 137 державах.

Студентська Рада Бердянського державного педагогічного університету разом з Першим Антикафе Бердянська «Час Є» за підтримки Генерального консульства Федеративної Республіки Німеччина у м. Донецьк, розташованого у м. Дніпропетровськ, оголошує всеукраїнський фотофлешмоб «#ЯПротивРабства».

Для участі у фотофлешмобі необхідно сфотографуватися з табличкою формату А4, на якій буде мотивуючий напис (перелік написів додається). Опублікувати її у соціальній мережі vk.com з хештегом #ЯПротивРабства. Потім усі фото будуть репоститись до загальної групи https://vk.com/brd_rabstvu_net. Після проведення фотофлешмобу будуть відібрані 50 найоригінальніших світлин з актуальними написами для проведення фотовиставки у місті Бердянськ у лютому 2016.

У світовому масштабі кожна п'ята жертва торгівлі людьми - це діти, хоча цей показник може бути вищим в таких бідніших регіонах, як Африка і басейн річки Меконг, де діти складають більшість жертв такої торгівлі. Невинність дітей експлуатується в цілях примусового жебракування. На відсоток жінок припадають дві третини жертв світової торгівлі людьми.

Тому закликаємо вас взяти участь у всеукраїнському фотофлешмобі, адже це є важливо.

Якщо виникнуть питання, то звертатися до Дар'ї Калюжної 066-295-20-23

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Переглядів: 54 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar