СТУДЕНТСЬКА РАДА
Донбаського державного технiчного університету


Наше опитування
Як Вам навчання в університеті?
Всього відповідей: 780
Ми в соц. мережі
Головна » 2016 » Серпень » 29 » «ДЕКАЛОГ ПРИМИРЕННЯ» У ШКОЛІ ГРОМАДСЬКОГО АКТИВІСТА ФІНАЛЬНА СЕСІЯ
11:50
«ДЕКАЛОГ ПРИМИРЕННЯ» У ШКОЛІ ГРОМАДСЬКОГО АКТИВІСТА ФІНАЛЬНА СЕСІЯ

З 17 серпня по 21 серпня 2016 року громадські активісти й активістки із 6-ти областей України (Львівської, Івано-Франківської, Волинської, Донецької, Луганської та Харківської) взяли участь у другому етапі проекту «Активізація громадянського суспільства 6-ти областей України для подолання стереотипів та інтеграції ВПО у життя громад «Декалог примирення». В роботі школи взяв участь Голова студентської ради Романченко Едуард. 

Упродовж пяти днів учасники й учасниці знайомилися з історією виникнення методики роботи з аудиторією «форум-театр», особливостями його проведення, вправлялися в побудові команди, розвитку довіри одне до одного, вчилися відчувати простір, бути акторами, імпровізувати, розробляти міні-сценки, вправлялися в роботі з медійними інструментами, основами критичного мислення тощо.         

Тренерами другого етапу Школи громадського активіста/активістки стали представники ГО «Театр для діалогу» - правозахисниця в сфері протидії дискримінації Яна Салахова та викладач у сферах міжетнічної толерантності та протидії ксенофобії Богдан Дєдушкін, голова ГО «Наше майбутнє» Владислава Крижна, тренер Всеукраїнської освітньої програми "Розуміємо права людини" Войтенко Олександр, експертка з питань управління, партнерства та PR Марічка Артиш.

Школа громадського активіста/активістки проходила за підтримки TheBlackSeaTrust, проекту Фонду Германа Маршалла (ProjectoftheGermanMarshallFundoftheUnitedStates).

 

Більше інформації про школу тут: http://centre7.org.ua/?q=news%2F2454

Переглядів: 69 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar