СТУДЕНТСЬКА РАДА
Донбаського державного технiчного університету


Наше опитування
Як Вам навчання в університеті?
Всього відповідей: 783
Ми в соц. мережі
Головна » 2016 » Квітень » 17 » День відкритих дверей в ДонДТУ
20:35
День відкритих дверей в ДонДТУ

16 квітня 2016 року в Донбаському державному технічному університеті відбувся День відкритих дверей, покликаний продемонструвати відкритість університету і готовність до прийому нового набору абітурієнтів. У цей день університет відвідало сотні юнаків та дівчат, що свідчить про те, що у молоді є інтерес до нашого навчального закладу.


З вітальним словом до майбутніх абітурієнтів звернувся ректор ДонДТУ професор Микола Іванович Антощенко. Він представив інформацію про сучасний стан університету, та про перспективи його розвитку. Також перед гостями університету виступив міський голова м. Лисичанська Сергій Іванович Шилін, який зазначив, що поява в Лисичанську університету важлива для міста та регіону і ДонДТУ може розраховувати на всіляку підтримку і допомогу з його боку.

Про особливості приймальної кампанії 2016 року розповіла присутнім відповідальний секретар приймальної комісії Тетяна Борисівна Ведмедева, особливу увагу вона звернула на нововведення.

Також на гостей чекав невеличкий концерт, підготовлений відділом культури м. Лисичанська і виступ керівників підрозділів, які детально представили свої факультети і розповіли про професії, яким вони навчають.

Організатори та керівництво університету постаралися максимально задовольнити цікавість гостей заходу. Школярі залишилися дуже задоволені відвідуванням Дня відкритих дверей. Всім бажаючим роздали рекламні буклети.

Захід на новому місці проходить в перший раз, і хочеться, щоб це стало доброю традицією і чудовим комунікативним майданчиком, який допомагає його учасникам в професійному самовизначенні і виборі місця навчання.

Відзначається, що питання про правила прийому, спеціальності та напрямки підготовки в університеті можна поставити за телефоном 066-24-39-431 або дізнатися в приймальній комісії за адресою м. Лисичанськ, пр. Леніна, 84.

Ми раді будемо бачити гостей «Дня відкритих дверей» у вересні вже в статусі студентів. Успішної вам здачі ЗНО і до зустрічі в ДонДТУ!

Переглядів: 56 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0