СТУДЕНТСЬКА РАДА
Донбаського державного технiчного університету


Наше опитування
Як Вам навчання в університеті?
Всього відповідей: 782
Ми в соц. мережі
Головна » 2016 » Грудень » 4 » Форум «Студентство - авангард державотворення»
17:57
Форум «Студентство - авангард державотворення»

Всеукраїнський форум, спрямований на формування ціннісних орієнтирів і громадянської свідомості «Студентство - авангард державотворення» організований Міністерством молоді та спорту України, Управлінням молоді та спорту Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та Українською асоціацією студентського самоврядування. Захід відбудеться 15-17 грудня в Києві на базі позаміського закладу оздоровлення та відпочинку "Пуща-Водиця". 

Участь у Форумі візьмуть 100 представників органів студентського самоврядування та студентських організацій з різних регіонів України. Проведення заходу сприятиме формуванню у студентства національно-патріотичної свідомості, почуття любові до України, пошани до борців за незалежність та цілісність України, готовності до виконання громадянських і конституційних обов'язків; відновленню історичної пам’яті про борців за державність та незалежність України. Орієнтовна програма заходу прикріплена нижче. 

Для участі у заході необхідні заповнити онлайн-анкету до 7 грудня включно. Відбір учасників відбуватиметься на конкурсних засадах, з урахуванням мотивації та забезпеченням регіонального та гендерного балансу. Відібраним учасникам до 9 грудня включно на вказані в онлайн-анкеті електронні пошти буде надіслано іменне запрошення. Організатори заходу забезпечують для учасників проживання, харчування, роздаткові матеріали та компенсують після завершення заходу витрати на проїзд учасників до Києва (за умов пред'явлення оригіналів квитків). 

Контактні особи - Вікторія Сісецька, тел. 063-624-97-19, Андрєєв Микита, vk.com/nik_andreev

Реєстрація за посиланням:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf4Vn_ASsMYsdHCdjVhTNprJLkYYbl6XpjaF-ML7xlcid9ynw/viewform

Переглядів: 49 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar