СТУДЕНТСЬКА РАДА
Донбаського державного технiчного університету


Наше опитування
Як Вам навчання в університеті?
Всього відповідей: 783
Ми в соц. мережі
Головна » 2016 » Грудень » 25 » Громадське спостереження за виборами керівників ВНЗ
14:04
Громадське спостереження за виборами керівників ВНЗ

Громадське спостереження за виборами керівників ВНЗ

У рамках проекту Громадське спостереження за виборами керівників ВНЗ, що реалізується ГО "Студентське антикорупційне агенство" за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні Голова студентської ради Донбаського державного технічного університету Едуард Романченко 22-24 грудня знаходився як Громадський спостерігач на виборах ректора Полтавської державної аграрної академії.
 


Спостереження розпочалося із вивчення нормативно-правової бази та моніторингу ситуації у навчальному закладі, продовжилося спостереженням за процедурою виготовлення бюлетенів, процедурою голосування та процедурою підрахунку голосів, складання протоколів.
Найбільш тривалим виявилося спостереження, яке закінчилось о 22:00 адже до структури Академії входить ще 7 структурних підрозділів, які розташовані на території усієї області( найдалі 220 кілометрів від Полтави), у кожному структурному підрозділі була створена ДВК, яка передавала бюлетені та протоколи до головної виборчої комісії. Але не зважаючи на ці особливості жодних порушень, спроб фальсифікації не було виявлено.

Переглядів: 63 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar