СТУДЕНТСЬКА РАДА
Донбаського державного технiчного університету


Наше опитування
Як Вам навчання в університеті?
Всього відповідей: 783
Ми в соц. мережі
Головна » 2016 » Грудень » 12 » КОНФЕРЕНЦІЯ "КОЖЕН МАЄ ПРАВО"
09:51
КОНФЕРЕНЦІЯ "КОЖЕН МАЄ ПРАВО"

Конференція "Кожен має право"

В рамках проведення Всеукраїнського Тижня Права 7 грудня наукова бібліотека ДонДТУ та кафедра соціально-гуманітарних дисциплін провели відкриту конференцію "Кожен має право" з переглядом відео та доповідями студентів, з виставкою літератури, конкурсом плакатів з отриманням солодких подарунків, переглядом відеороликів з правової тематики. 

На цей захід до університету завітав професор кафедри загально-юридичних дисциплін, кандидат юридичних наук ЛУВС ім. Дідоренка Коваленко Володимир Вікторович. 

Обласним представництвом незалежної волонтерської ініціативи з допомоги громадянам Сходу України "ВОСТОК СОС" було надано інформаційні яскраві портативні буклети з різноманітними порадами як поводитись юридично правильно в складних життєвих ситуаціях.

Вся аудиторія з числа викладів, співробітників, студентів та гостей вишу переглянула документальну стрічку «Життя на продаж» (авт. Джамала), активні учасники заходу мали можливість взяти участь у Марафоні з написання листів на підтримку 8 справ, що представляють приклади різних порушень прав людини з усіх частин світу. http://lwm.amnesty.org.ua/


 

Переглядів: 35 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar