СТУДЕНТСЬКА РАДА
Донбаського державного технiчного університету


Наше опитування
Як Вам навчання в університеті?
Всього відповідей: 782
Ми в соц. мережі
Головна » 2015 » Листопад » 30 » Національний навчальний візит у м. Суми
12:35
Національний навчальний візит у м. Суми

ACTIVE CITIZENS UKRAINE

Національний навчальний візит 2015/16

для представників студентського самоврядування

переміщених ВНЗ

23-27 листопада, 2015

м. Суми, Україна

З 23-27 листопада 2015 року, при  підтримці Британської освітньої  ради, в рамках програми "Активні громадяни", організовували національний навчальний візит для представників студентського самоврядування переміщених ВНЗ до м. Суми. З Донбаського державного технічного університету прийняли участь 6 студентів різних факультетів.

Під час візиту було проведено тренінги "Активні громадяни" на яких було отримано нові знання, та проблеми громади кожного студента.

24 листопада була проведена зустріч з представниками громадських організацій, а саме: Студентське братство Сумщини, віце-президентом Української асоціації студентського самоврядування Дмитром Тищенком.

25 листопада зустріч з керівництвом Сумської обласної державної адміністрації, а також Сумської міської ради. Студенти мали змогу поспілкуватися з начальником управління молоді та спорту Сумської ОДА, яка запропонувала свою допомогу, якщо комусь потрібно. 

26 листопада був проведений круглий стіл у Сумському державному університеті, зустріч з представниками Студентського ректорату СумДУ, зустріч з головою Сумської обласної державної телерадіокомпанії. 

Всі студенти позитовно заряджені енергією. Представники Студентства Луганщини запланували похід на прийом до голови Луганської військово-цивільної адміністрації Г. Туки з питань діяльності ОСС Луганщини.

Переглядів: 103 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar