СТУДЕНТСЬКА РАДА
Донбаського державного технiчного університету


Наше опитування
Як Вам навчання в університеті?
Всього відповідей: 783
Ми в соц. мережі
Головна » 2016 » Серпень » 15 » Правозахисні воркшопи від ФРІ Вінниця
17:35
Правозахисні воркшопи від ФРІ Вінниця

6-7 серпня 2016 року у м. Вінниця в приміщенні Донецького національного університету проходили правозахисні воркшопи, що проводилися для молоді та студентів. Також у якості спікера було запрошено Голову студентської ради Донбаського державного технічного університету, члена Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Національний студентський союз» Едуарда Романченка для проведення тренінгу на тему: «Захист прав студентів».

Під час проведення тренінгу було досить жваве обговорення конкретних ситуацій, які сталися з учасниками Правозахисних воркшопів. Також було представлено ВМГО «Національний студентський союз», заходи, які проводила та проводить наразі організація, чим саме вона займається, чи можливо звертатися за допомогою до організації та як знайти організацію у мережі.

Дуже дякую ВМГО «Фундація регіональних ініціатив» Вінниця за таку прекрасну нагоду поділитися своїми знаннями та вміннями по студентському самоврядуванню, мав честь представляти ВМГО «Національний студентський союз».

Едуард Романченко

Переглядів: 71 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar