СТУДЕНТСЬКА РАДА
Донбаського державного технiчного університету


Наше опитування
Як Вам навчання в університеті?
Всього відповідей: 782
Ми в соц. мережі
Головна » 2016 » Липень » 25 » Школа громадського активіста/активістки 1 етап
17:25
Школа громадського активіста/активістки 1 етап

16-20 липня у Брюховичах Львівської області відбулася перша сесія Школи громадського активіста / активістки за участю представників шести областей України - Львівської, Івано-Франківської, Волинської, Харківської, Донецької та Луганської. Саме в цій школі взяв участь Голова студентської ради Донбаського державного технічного університету Едуард Романченко.

Упродовж п’яти змістовних днів йшлося про базові поняття прав людини й механізми їх захисту. Зокрема, тренери-експерти Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини» Сергій Буров і Войтенко Олександр розмовляли з учасниками про історію, філософію та концепцію прав людини, міжнародні й національні механізми захисту прав людини, за яких умов права людини можуть бути обмежені, толерантність, недискримінацію та виклики, з якими стикаються вразливі групи в суспільстві. Голова правління молодіжної організації «СТАН» Ярослав Мінкін зосередив увагу «школярів» на акціях прямої дії – надав поради щодо організації та проведення заходів на захист суспільних інтересів, використання ефективних інструментів для адвокасі-кампаній, зокрема – спрямованих на інтеграцію ВПО у їхніх громадах.

Окрім теоретичної складової, в Школі було чимало практичних занять і факультативів, присвячених стереотипам сприйняття за національною, статевою, етнічною, соціальною та іншими ознаками, дискусії навколо «за» і «проти» смертної кари, примирення в умовах військового конфлікту тощо.

Більше інформації про школу тут.

Переглядів: 39 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar