СТУДЕНТСЬКА РАДА
Донбаського державного технiчного університету


Наше опитування
Як Вам навчання в університеті?
Всього відповідей: 782
Ми в соц. мережі
Головна » 2015 » Листопад » 9 » Студентський форум
19:43
Студентський форум

СТУДЕНТСЬКИЙ ФОРУМ ЄДНОСТІ


5-6 листопада на теренах Волині пройшов Всеукраїнський форум на тему "Зовнішня та внутрішня мобільність студентів". Від нашого університету участь у форумі прийняли студенти групи ГІ-14 гірничо-металургійного факультету Романченко Едуард та Шумський Михайло.

Головним завданням форумчан, окрім налагодження дружніх зв’язків і обміну досвідом роботи студрад, стало ознайомлення із усіма можливостями мобільності молоді.

У рамках Всеукраїнського форуму учасники провели роботи по секціях із внутрішньої та зовнішньої мобільності, круглий стіл і неформальні знайомства з екскурсіями Луцьком. Лектор з’їзду – Голова Комітету з розвитку студентського самоврядування Національного студентського союзу Оксана Лашенкова. Саме під її егідою учасники написали резолюцію із пропозиціями щодо покращення роботи механізму мобільності та запланували 7 академічних обмінів між вузами України.

Організували форум Волинська обласна молодіжна громадська організація "Студентська Рада Волині" спільно з управлінням освіти і науки Волинської облдержадміністрації, Східноєвропейським національним університетом ім. Лесі Українки, на базі якого й проводився з’їзд, Первинною профспілковою організацією студентів СНУ ім. Лесі Українки та Національним студентським союзом.
Посилання на резолюцію: http://stydrada-dondtu.at.ua/load/rezoljucija/1-1-0-7

Переглядів: 80 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar