СТУДЕНТСЬКА РАДА
Донбаського державного технiчного університету


Наше опитування
Як Вам навчання в університеті?
Всього відповідей: 783
Ми в соц. мережі
Головна » 2017 » Жовтень » 27 » Студентський форум у м. Київ 26-27 листопада
19:49
Студентський форум у м. Київ 26-27 листопада

Всеукраїнський студентський форум "Студентство - авангард державотворення"

24- 26 листопада

ГО "Молодіжна антикорупційна агенція" запрошує студентську молодь взяти участь у Всеукраїнському студенстькому форумі "Студентсво - авангард державотворення", який відбудеться 24-26 листопада в Київськй області.

Уже вдруге Агенція збирає понад сто активних молодих людей з усієї України, щоб обговорити участь студентів в революціях та нагадати, що саме студентство є тим рушієм, який може творити зміни. Якщо минулого разу на форумі  говорили про усі революції у світі до яких долучалися студенти, то цього разу будемо говорити про революції в Україні починаючи із Революції на Граніті і завершуючи Революцією Гідності, а також не залишимо без уваги і антитерористичну операцію. Ще однією із особливостей цьогорічного форуму стає те, що лекції будуть читати учасники Революції та учасники бойових дій.

Окрім  того, що усі учасники форуму дізнаються краще про Революції, на жаль,наприклад, про Сумську студентську революцію на траві, взагалі мало хто знає, вони ще отримають практичні навички проведення адвокаційних кампаній, навчаться працювати із правоохоронними органами,  ЗМІ, відкритими даними та висловлять свої думку щодо розвитку національно-патріотичного  виховання молоді і це далеко не все, що очікує учасників. Цього року форум виходить на новий рівень і є безліч цікавих ідей, які будуть реалізовані.

Форум організований Міністерством молоді та спорту України у співпраці з Київською обласною державною адмінстрацією та у партнерстві з ГО "Молодіжна антикорупційна агенція".

Організатори форуму забезпечують учасникам проживання протягом 24-26 листопада, харчування та трансер з м. Київ(залізничний вокзал) до місця проведення та з місця проведення до м. Київ(залізничний вокзал). Учасники самостійно покривають витрати на проїзд до м. Київ та у зворотному напрямку.

За більш детальною інформацією звертайтеся до Вікторії Сісецької тел. +38063-624-97-19 https://www.facebook.com/viktoria.sisetska

Реєстрація за посиланням: goo.gl/zyRqcn 

Переглядів: 70 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar