СТУДЕНТСЬКА РАДА
Донбаського державного технiчного університету


Наше опитування
Як Вам навчання в університеті?
Всього відповідей: 783
Ми в соц. мережі
Головна » 2016 » Жовтень » 18 » ТРЕНІНГ ЗА ПРОГРАМОЮ «МОЛОДІЖНИЙ ПРАЦІВНИК».
12:14
ТРЕНІНГ ЗА ПРОГРАМОЮ «МОЛОДІЖНИЙ ПРАЦІВНИК».

Тренінг за програмою «Молодіжний працівник».
 

З 13 по 16 жовтня у м. Кремінна за фінансової та організаційної підтримки Міністерства молоді та спорту України, ПРООН та Державного інституту сімейної та молодіжної політики  пройшов тренінг за програмою «Молодіжний працівник». 

Перший день тренінгу було розпочато зі знайомства та налагодження дружньої атмосфери у групі, оскільки у тренінгу брали участь більш 20 представників з Харківської, Сумської, Луганської, Донецької, Черкаської, Чернігівської та Рівненської областей. Від нашого університету участь у тренінгу взяв Заступник голови студентської ради ДонДТУ, студент групи ГІ-14 Шумський Михайло. 

У наступні дні учасники тренінгу разом із тренерами активно працювали над такими модулями як: «Практичний менеджмент», «Мобілізація громади», «Персональна компетенція». 

За підсумками тренінгу учасники заходу отримали нові знання і навички щодо принципів, завдань, механізмів ефективної молодіжної політики; участі молоді у процесі розробки та впровадження політики; розібралися з поняттями актуалізації та мобілізації громади. 

Також учасники тренінгу набули нових знайомих та друзів, стали більш впевненішими у собі, рішучими у своїх діях.

 

 


 
Переглядів: 36 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar