СТУДЕНТСЬКА РАДА
Донбаського державного технiчного університету


Наше опитування
Як Вам навчання в університеті?
Всього відповідей: 783
Ми в соц. мережі
Головна » 2016 » Травень » 25 » Вибори ректора ДонДТУ
20:08
Вибори ректора ДонДТУ

У Донбаському державному технічному університеті відбулася конференція трудового колективу, де проходило обговорення кандидатури і обрання претендента на посаду ректора ДонДТУ.

25.05.2016 р. 80 членів конференції трудового колективу вузу, які були делеговані від викладацького, навчально-допоміжного складу та студентства, вибирали нового ректора.

З листом Міністерства освіти і науки України присутніх ознайомила Поскрякова Тетяна Миколаївна - начальник відділу освіти і науки, в.о. директора департаменту. Вона повідомила, що за результатами оголошення конкурсу в зазначений термін на посаду ректора ДонДТУ було подано одну заяву від професора, доктора технічних наук Антощенка Миколи Івановича. Дану кандидатуру Міністерство освіти і науки України виносить на розгляд Конференції трудового колективу.

Результати таємного голосування оголосив голова виборчої комісії В.Н. Окалелов. За результатами лічильної комісії за підтримки 95% голосуючих з безперечною перемогою кандидатом на посаду ректора ДонДТУ від Трудового колективу був обраний професор, доктор технічних наук Антощенко Микола Іванович. Трудовий колектив уже вдруге підтримав кандидатуру Миколи Івановича, який керує вузом вже 4 роки.

Конференція трудового колективу одноголосно затвердила рекомендацію Міністерству освіти і науки України щодо обраної кандидатури претендента на посаду ректора Донбаського державного технічного університету.

Від щирого серця вітаємо Миколу Івановича і бажаємо плідної, натхненної праці та нових досягнень на теренах вищої освіти України!

Переглядів: 46 | Додав: Admin | Теги: Вибори_ректора | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar