СТУДЕНТСЬКА РАДА
Донбаського державного технiчного університету


Наше опитування
Як Вам навчання в університеті?
Всього відповідей: 782
Ми в соц. мережі
Головна » 2016 » Грудень » 27 » Вітання від Студентської ради з Новим роком та Різдвом Христовим!
14:12
Вітання від Студентської ради з Новим роком та Різдвом Христовим!

Шановні студенти, аспіранти, викладачі та адміністрація
Донбаського державного технічного університету!


Від імені Студентської ради Донбаського державного технічного університету щиро вітаю Вас з наступаючим Новим 2017 Роком!

Рік, що минає, приніс нам багато нових реалізованих проектів, зустрічей, поїздок не тільки містами України, але й світу. Студентська рада нашого університету за 2016 рік досягла великих успіхів не тільки в Університеті, але й на зовнішньому рівні. Проведено на базі Донбаського державного технічного університету у рамках Всеукраїнського туру ВМГО «Національний студентський союз» курс тренінгів для ОСС переміщених ВНЗ Луганської області. Підписано угоду про співпрацю між Всеукраїнською Молодіжною Громадською Організацією «Національний студентський союз». Голову студентської ради ДонДТУ Едуарда Романченко на Х Генаральній асамблеї ВМГО «Українська асоціація студентського самоврядування» обрано членом виконавчого комітету – Головою комітету по роботі з органами студентського самоврядування переміщених ВНЗ України. Це свідчить про високий рівень нашої організації.

Рік, що минає, став для нас роком змін на краще. Саме цього року ми розпочали комплекс реформ, спрямованих на підвищення якості, активізацію роботи Студентської Ради. Перші кроки зроблено, ми включені до робочих груп по розробці нормативно-правових актів, які забезпечують нормальну діяльність Університету.
Я впевнений, що Новий Рік принесе нам тільки добро та щастя. Ми докладемо достатньо зусиль для продуктивної роботи Студентської Ради.

Від щирого серця бажаю Вам у Новому Році міцного здоров’я, сімейного благополуччя, щастя та злагоди. Нехай у 2017 році всі ваші задуми та плани реалізуються!

З Новим 2017 Роком та Різдвом Христовим!З найкращими побажаннями,

Голова студентської ради
Донбаського державного
технічного університету
Член виконавчого комітету –
Голова комітету по роботі
з органами студентського
самоврядування переміщених
ВНЗ України                                                                                         Е.В. Романченко

Переглядів: 35 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar