СТУДЕНТСЬКА РАДА
Донбаського державного технiчного університету


Наше опитування
Як Вам навчання в університеті?
Всього відповідей: 782
Ми в соц. мережі
Головна » 2016 » Грудень » 19 » Всеукраїнський форум «Студентство – аванград державотворення»
13:35
Всеукраїнський форум «Студентство – аванград державотворення»

Всеукраїнський форум
«Студентство – аванград державотворення».

15-17 грудня в м. Київ пройшов форум "Студентство - авангард державотворення". Участь прийняло 100 учасників, які представили 21 регіон нашої країни, що були відібрані з більш ніж 300 заяв. Донбаський державний технічний університет представляв на форумі Голова студентської ради Романченко Едуард.
 


Протягом 3-ьох днів студенти мали можливість обговорити роль студентства в нашій державі, згадати найбільші студентські протести, розглянути питання державотворення. Зокрема були обговорені законопроекти: "Про молодь" та "Про освіту", що є чи не найважливішим питанням для молоді, для студентської спільноти, які надають нам нові можливості та забезпечення студентів у державотворчих процесах. Також було обговорено питання стипендіального забезпечення, визначені основні орієнтири наших дій. В кінці форуму була складена резолюція, щодо перерахованих тем.

На разі студенти мають всі законні підстави, всі можливості, аби впливати на місцях, робити локальні речі, які переслідують глобальну мету всього студентства. Хто, як не вони, будуть вершити майбутнє країни, адже все в їх руках, саме студентство стає рушієм до реформ, до державотворення!

Переглядів: 27 | Додав: Admin | Теги: форум, уас, Студрада | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar