СТУДЕНТСЬКА РАДА
Донбаського державного технiчного університету


Наше опитування
Як Вам навчання в університеті?
Всього відповідей: 782
Ми в соц. мережі
Головна » 2016 » Листопад » 4 » ЗАКОН ЩОДО ПЕРЕМІЩЕНИХ ВНЗ
16:01
ЗАКОН ЩОДО ПЕРЕМІЩЕНИХ ВНЗ

Верховною Радою прийнято Закон про підтримку переміщених ВНЗ

3 листопада 2016 року, Верховна Рада України у другому читанні підтримала проект Закону України №4718 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо діяльності вищих навчальних закладів (наукових установ), які були переміщені з тимчасово окупованої території та з населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження».
 


Проект Закону передбачає законодавче закріплення статусу переміщених вищих навчальних закладів (наукових установ) та окремих особливостей їх діяльності. Метою законопроекту є стимулювання розвитку та недопущення припинення функціонування переміщених вищих навчальних закладів (наукових установ), а також недопущення обмеження прав та інтересів їх працівників та осіб, які там навчаються.
 


На підтримку законопроекту 3 листопада у Верховній Раді України зібралися представники переміщених ВНЗ разом із командою Координаційного центру. Серед присутніх були декан факультету економіки і фінансів Гнєдков Артур Вікторович та Голова студентської ради ДонДТУ Романченко Едуард Вікторович.

Завдяки зусиллям Координаційного центру та підтримки народних депутатів, переміщені ВНЗ відтепер можуть почувати себе повноцінно, розраховувати на законну підтримку держави. Отже, переміщені Виші, майбутнє українського Донбасу та Криму, мають необхідні юридичні умови задля збереження й розвитку свого потенціалу.

Ректорат Донбаського державного технічного університету щиро вітає усіх із цією визначною подією та висловлює подяку народним депутатам, Міністерству освіти і науки України, комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, переміщеним Вишам, студентам та усім тим, хто був небайдужим до цього процесу й зробив свій внесок у цю велику справу.

Наразі чекаємо підпису Президента України.
Підготував:
Голова студентської ради
Донбаського державного 
технічного університету
Романченко Е.В.

Переглядів: 46 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar