СТУДЕНТСЬКА РАДА
Донбаського державного технiчного університету


Наше опитування
Як Вам навчання в університеті?
Всього відповідей: 783
Ми в соц. мережі
Головна » 2017 » Лютий » 10 » Засідання Молодіжної ради
20:52
Засідання Молодіжної ради

9 лютого 2017 року в Лисичанській міській раді відбулася зустріч відділу сім'ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради з учнівською та студентською молоддю міста. 

У зустрічі взяли участь начальник відділу сім'ї, молоді та спорту Ніна Нецвет і фахівці відділу, член обласної Молодіжної ради, депутат Лисичанської міської ради Юлія Пшебіціна, студенти Донбаського державного технічного університету, середньо-спеціальних і професійно-технічних навчальних закладів міста. 

Метою заходу було обговорення створення міського Молодіжної ради та студентського дозвілля. 

У ході зустрічі представники навчальних закладів поділилися своїми цікавими планами і пропозиціями з приводу проведення різноманітних заходів на міському рівні. 

Учні Лисичанського гірничого технікуму запропонували провести на базі їхнього навчального закладу ярмарок для збору коштів міського етапу благодійної акції «Серце до серця». 

Студенти ДонДТУ розповіли про активне студентське життя в рамках свого ВНЗ, участь у фестивалі «З країни в Україну», який проходив в минулому році в нашому місті. Вони запропонували провести флеш-моб, міський КВК і створити анти-кафе. 

Представники Лисичанського педагогічного коледжу поділилися напрямками своїх культурних заходів. Студенти розповіли про бажання подорожувати по історичних місцях нашої країни і вивчати «історію України своїми очима» і запропонували створити медіапростір для студентської молоді Лисичанська. 

Учні ВПУ № 94 запропонували, перш за все, провести моніторинг або соцопитування з метою - дізнатися «Як студентська молодь Лисичанська хоче проводити своє дозвілля?» 

Студентка медичного училища розповіла присутнім про співпрацю їх училища з організацією Червоного Хреста і запропонувала іншим навчальним закладам міста приєднатися до цієї ініціативи. Ще були висловлені пропозиції допомогти притулку для бездомних тварин і проводити частіше суботники з прибирання закріплених за навчальними закладами територій. 

Студенти Лисичанського нафтохімічного технікуму запропонували провести обмін між студентами навчальних закладів міста з метою розширення кругозору, збільшити число спортивних і культурних заходів між студентськими колективами міста. 

Учні Лисичанського торгово-кулінарного ліцею закликали повернути до навчальних закладів міста День здоров'я. 

Вся зустріч пройшла у формі захоплюючого діалогу, в якому брали участь майже всі присутні. 

Представники міської ради уважно вислухали всі побажання студентів. Юлії Михайлівні сподобалася ідея хлопців зі створенням анти-кафе. Вона запропонувала створити на базі ДК «Діамант» анти-кафе або анти-бар, або просто клуб за інтересами. 

Ніна Петрівна підтримала студентів з приводу проведення студентського КВК і закликала приурочити цей захід до Дня сміху. 
Підсумком зустрічі стало створення Молодіжної ради на базі відділу сім'ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради. Туди увійдуть по 1-2 представники від кожного середньо-спеціального, професійно-технічної установи міста і від ДонДТУ. Питання для обговорення та вирішення радою вже є за підсумками даної зустрічі.

  

Переглядів: 41 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar