СТУДЕНТСЬКА РАДА
Донбаського державного технiчного університету


Наше опитування
Як Вам навчання в університеті?
Всього відповідей: 782
Ми в соц. мережі
Головна » 2015 » Листопад » 17 » Змагання до Міжнародного дня Студента
22:24
Змагання до Міжнародного дня Студента
ПЕРЕМОГЛА ДРУЖБА!

Ось уже сьомий рік поспіль у Донбаському державному технічному університеті проходять спортивні змагання, присвячені міжнародному Дню студента, серед збірних команд викладачів і студентів.

Цього року команди змагалися за трьома видами: настільний теніс, волейбол та міні-футбол. Змагання проходили 17 листопада 2015 на спортивній базі Лисичанського гірничого технікуму.

Мета проведення такого роду змагань - залучення професорсько-викладацького складу та студентів університету до систематичних занять фізичною культурою і спортом, пропаганда здорового способу життя. Ініціаторами та організаторами змагань були: обєднана первинна профспілкова організація ДонДТУ і кафедра фізичного виховання та спорту.

Змагання пройшли на високому рівні. У настільному тенісі команди викладачів і студентів зіграли внічию. Волейбол виграла студентська команда з рахунком 2: 1. Боротьба велася на кожному метрі волейбольного майданчика, про це говорить рахунок останньої партії 15:13. Більшість уболівальників підтримували команду викладачів, але в цей святковий вечір студенти були сильнішими.
 

Все вирішилося в останній грі з міні-футболу. Хоча гра проходила в дружній обстановці, ніхто з команд не хотів поступатися. Після першого тайму викладачі вели з рахунком 3: 1, але вже на перших хвилинах другого тайму студентська команда вийшла вперед. Але завдяки форвардскім якостям декана факультету економіки та фінансів Гнєдкова О. В. та характером команди, викладачі перемогли з рахунком 7: 6, відновивши статус-кво.

Переможці та учасники університетських змагань, присвячених міжнародному Дню студента, були нагороджені дипломами та цінними подарунками (тортами).

Спасибі всім учасникам змагань і тим, хто відгукнувся і прийшов підтримати свої команди. Памятаєте: «Чим більше часу будемо витрачати на спорт, тим менше його потрібно на лікування!».

Голова ОППО ДонДТУ О.В. Лукянюк

 

 


 
Переглядів: 65 | Додав: Admin | Теги: #День_Студента | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar